Сватківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Субота, 23.09.2017, 20:59

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші досягнення | Реєстрація | Вхід

 

Переможці обласних олімпіад та конкурсів 2016-2017 н.р.

Біологія: Сіренко Мирослав (9 клас) - ІІІ місце;

Мізин Тетяна (8 клас) - ІІ місце.

Конкурс-захист наукових робіт МАН: Банга Альона (10 клас) - ІІІ місце

 

Переможці олімпіад та конкурсів 2016-2017 н.р. /peremozhci_olimpiad_ta_konkursiv_2016.docx

Переможці олімпіад та конкурсів 2015-2016 н.р. /peremozhci_olimpiad_ta_konkursiv_2015.docx    

Підсумки участі учнів Сватківської ЗОШ в районних олімпіадах та конкурсах у 2014- 2015 н. р.

На ІІ етапі Все українських учнівських олімпіад учні школи отримали 18 призових місць, що на 2 призових місця більше, ніж у 2013/2014 н.р. 
Призерами районних предметних олімпіад стали такі учні школи:

  • Математика:
  • Альохін Руслан (4 клас) – ІІІ місце;

         Бема Олег (6 клас) – ІІ місце;

         Харченко Юлія (6 клас) – ІІ місце;

         Змага Аліна (7 клас) – ІІІ місце;

         Банга Альона (8 клас) – ІІІ місце.

  • Біологія:
  • Петрусенко Любов (8 клас) – ІІІ місце

          Калайда Валерія (9 клас) – ІІІ місце

           Калайда Ліля (10 клас) – ІІІ місце

           Стіба Антоніна (10 клас) – ІІІ місце.

  • Географія:
  • Петрусенко Любов (8 клас) – ІІІ місце

         Калайда Валерія (9 клас) – ІІІ місце

          Історія:

        Петрусенко Любов (8 клас) – ІІІ місце

  • Фізика:
  • Сіренко Мирослав(7 клас) – ІІІ місце
  • Хімія:
  • Клименко Альона (10 клас) – ІІ місце
  • Українська мова
  • Сіренко Андрій (4 клас) – ІІІ місце

          Калайда Валерія (9 клас) – ІІІ місце

          Калайда Ліля (10 клас) – ІІІ місце

  • Англійська мова:
  • Демянець Анна (11 клас) – ІІІ місце.

 

Команда учнів школи брала участь у ХУІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика і показала такі результати: 

       Мельник Дмитро (3 клас) – ІІ місце

       Шаповал Олеся (4 клас) – ІІ місце

       Синепол Віталіна (5 клас) – ІІ місце;

       Мізин Тетяна (6 клас) – ІІІ місце

       Сіренко Мирослав (7 клас) – ІІІ місце

       Петрусенко Любов (8 клас) – ІІІ місце


      Окрім цього, учні школи брали участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

    Синепол Віталіна (5 клас) – І місце;

    Шаповал Марина (6 клас) – ІІ місце

    Петрусенко Любов (8 клас) – ІІ місце

    Калайда Ліля (10 клас) – ІІІ місце.

 

Учні школи були учасниками конкурсу знавців безпеки життєдіяльності і показали такі результати:

  Сіренко Мирослав (7 клас) – ІІІ місце.

  Петрусенко Любов (8 клас) – ІІ місце.

         На районному конкурсі знавців історії імені М. Драгоманова учні школи здобули 3 перемоги:

   Шаповал Олеся (4 клас) – ІІІ місце

  Стіба Анастасія (5 клас) – ІІ місце

  Харченко Юлія (6 клас) – І місце

 Підсумки участі учнів Сватківської ЗОШ

в районних олімпіадах та конкурсах

у 2013- 2014 н. р.

 

Шаповал Олеся (3 клас) - конкурс знавців української мови ім. П. Яцика - ІІІ м.
Синепол Віталіна (4 клас) - конкурс знавців української мови ім. П. Яцика-ІІІ м.
Шаповал Марина (5 клас) - конкурс знавців української мови ім. П. Яцика-ІІІ м.
Харченко Юлія (5 клас) - конкурс знавців української мови ім. П. Яцика-ІІІ м.
Сіренко Мирослав (6 клас) - конкурс знавців української мови ім. П. Яцика-ІІІ м., математика - ІІ м.,
 літературний конкурс ім. Т. Шевченка - III м.
Банга Альона (7 клас) - математика - ІІІ м., хімія - ІІІ м.
Петрусенко Любов (7 клас) - хімія - ІІ м., українська мова і література - ІІІ м.,конкурс знавців української мови
ім. П. Яцика-ІІІ м.

Калайда Валерія (8 клас) - біологія - ІІІ м., конкурс знавців історії ім. М. Драгоманова - I м.,  конкурс знавців української мови ім. П. Яцика-ІІІ м.
Калайда Ліля (9 клас) - українська мова і література - ІІІ м., біологія - ІІІ м.
Стіба Антоніна (9 клас) - біологія - ІІІ м.
Клименко Альона (9 клас) - хімія - ІІ м.
Стогній Геннадій (10 клас) - трудове навчання - ІІІ м.
Калько Аліна (11 клас) - українська мова і література - ІІІ м., біологія - ІІ м.
Котко Віталій (11 клас) - англійська мова - ІІ м., історія - ІІІ м.
Шаповал Ігор (11 клас) - трудове навчання - І м.

Клименко Альона (9 клас) - легкоатлетичний крос (500 м) - І м.,

Авраменко Каріна (8 клас) - легкоатлетичний крос (500 м) - І м.,

Збірна дівчат з баскетболу - ІІІ м.

                                               Конкурс-захист наукових робіт МАН

Клименко Альона - "Використання природних індикаторів із навчально-дослідницькою метою" (хімія), науковий керівник: Гайдук Надія Павлівна - І м.

Котко Віталій - "Значення афоризмів в англійській мові на прикладі твору Бернарда Шоу "Пігмаліон" (англійська мова), науковий керівник: Сіренко Мирослава Миколаївна - ІІ м.

Стіба Антоніна - "Фізичні основи фотографування" (фізика), науковий керівник: Олефір Лілія Анатоліївна - ІІ м.

Пошуковий загін 1-4 кл. - призер обласного етапу Всеукраїнської пошукової експедиції "Моя Батьківщина - Україна" за напрямком "Кухлик меду", керівник загону: Стогній Світлана Миколаївна. 

Загін "Пошук" (9-11 кл.) - призер обласного етапу Всеукраїнської пошукової експедиції "Моя Батьківщина - Україна" за напрямком "Із попелу забуття", лауреат обласного конкурсу "Пам'ять єднає покоління", керівник загону: Степанченко Григорій Іванович.

Шестопал Анна (6 клас) та Клименко Альона (9 клас) - призери районного конкурсу читців "Тарасовими шляхами".

Калайда Валерія (8 клас) - проходила навчання в таборі для обдарованих дітей "Ерудит", м. Кременчук.

 

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14

Друзі сайту